Knauf Knauf

Späť

Nová generácia lepidiel

Nová generácia lepidiel

Cementové lepidlá určené na lepenie obkladov, dlažieb či kameňa. Úplne nové receptúry lepidiel, ktoré vychádzajú z dlhodobej spolupráce s profesionálnymi firmami, ktoré sa špecializujú na obkladacie práce. Vynikajú hlavne svojimi vylepšenými spracovateľskými vlastnosťami. Lepidlá majú krémovú konzistenciu, veľmi ľahko sa naťahujú na podklad a majú vyššiu výdatnosť. Zároveň je výrazne eliminovaný sklz, a to aj veľkých ťažkých obkladov, vrátane "veľkoformátových ". Predĺžil sa aj "otvorený čas lepidla".   

 • image

  KNAUF EASYKLEBER

  Stavebné vylepšené lepidlo do zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. 

   

  Vlastnosti 

  Trieda C2TE podľa STN EN 12004 

  Minimálny sklz aj u veľmi ťažkých obkladov 

  Krémová konzistencia, ľahká aplikácia 

  Vysoká výdatnosť - až 11 m2, veľkosť zub 6 mm 

  Ideálne pre lepenie slinutej dlažby, obkladov  s vyššou nasiakavosťou 
  Na lepenie veľkoformátov max. 60 x120 cm
  Možnosť aplikácie technológiou Buttering Floating 

  Použitie v interiéri a krytom exteriéri 

   

  Spôsob použitia 

  Suché cementové lepidlo EasyKleber je mrazuvzdorné priemyslové lepidlo vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Určené na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažby, na bežné stavebné podklady (betón, pórobetón, omietky, neomietnuté murivo, sadrokartón). Lepidlo je vhodné na lepenie dlažby, vrátane veľkoformátovej, lepenie obkladu s vyššou nasiakavosťou a je možné ho použiť aj na lepenie slinutých obkladov na stenách a odizolovaných podlahových plochách v krytom exteriéri ( napr. podjazdy, podchody, ...).

  Viac o produkte
 • image

  KNAUF FLEXKLEBER

  Stavebné flexibilné lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia

  Vlastnosti
  Trieda C2TE S1 podľa STN EN 12004
  Minimálny sklz aj u veľkých a tažkých obkladov
  Krémová konzistencia, ľahká aplikácia
  Vysoká výdatnosť - až 11 m2 pr veľkosti zubu 6 mm
  Odporúčené aj pre podlahové vykurovanie
  Možnosť aplikácie Buttering Floating
  Použitie v interiéri a exteriéri.

  Spôsob použitia
  Suché mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Toto zvlášť pružné lepidlo je určené na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažieb, vrátane slinutých, z tmavého prírodného i umelého kameňa na podklady bežné v stavebníctve (betón, VPC, sadrová omietka, plynosilikáty, neomietnuté murivo a pod.). Lepidlo je vhodné najnä pre priestory s extrémne termickým namáhaním v interiéri aj exteriéri. Najmä vykurované podlahy, terasy, balkóny. Je ideálny pre lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb do rozmeru 60 x 120 cm.
    Viac o produkte